Neonkeltainen paita on sellainen kommenttimagneetti, että itsetunto kasvaa aina pilviin se päällä. “Ompa kaunis paita, sopiipa hyvin sinulle tuo väri, näytätpä ihanan raikkaalta”. Niin ja ihan tuntemattomat ihmiset näitä latelevat. Olen laskenut kommenteista yhteen, että paita on ehkä paras vaatekappaleeni ja väri sopii minulle. Itseänikin hymyilyttää se päällä enemmän. Onko teillä hymyyn kääntäviä vaatekappaleita?
Minua taisi hymyilyttää myös tuolla Nanson näytöksessä. Katri Niskanen oli suunnitellut heille oman mallistonsa ja kävin kuvaamassa näytöstä. Ylivoimainen lemppari oli tuo musta pitkä maximekko.

millamainen
June 8, 2012Neonkeltainen+harmaa=<3
Casey
June 10, 2012niimpä <3
Natalia
June 8, 2012Tuollainen kirkas keltainen sopii todella hyvin mustien hiusten kanssa yhteen! Vielä kun olet kivasti päivettynyt, niin ei ihme, että kohteliaisuuksia lentelee 🙂
Casey
June 10, 2012🙂 kiitos. Hiukset eivät kyllä ole ihan mustat, vaan ruskeat. Valo vähän vääristää!
Neiti N
June 9, 2012Missä toi näytös oikein oli, tiiätkö onko se jokin vuokratila?
Paita on kyllä kertakaikkisen ihana 🙂
Casey
June 10, 2012Ravintolasipulin kattoterassi. Tosi kiva paikka, eiköhän sitä saa vuokrata 🙂 Kiitos!
Ansku
June 10, 2012Aivan supermagee asu! Itsekin ostin kirkkaan keltaisen silkkitopin, ja yhdistin sen valkoisiin farkkuihin. Näytti aika raikkaalta!
Casey
June 10, 2012valkoinenkin sopii kyllä tosi ihanasti keltaiseen! 🙂 kiitti!
Henriikka
June 10, 2012Hei, mistä moinen paita on? Sopii sulle kyllä äärettömän hyvin, lisäksi tykkään sun poseerauksista. Luonnollisia ja kauniita.
Casey
June 10, 2012ostin ruotsista talvella 🙂 monkissa on ollu vähän samantyyppisiä mut enemmän vihertäviä 🙂 kiitos!
mimmu
June 11, 2012ihanat nuo kengät ! mistä ne on ? ja muutenkin koko asukokonaisuus on upea ! 🙂
Casey
June 11, 2012kengät on ostettu pari vuotta sitten dinskosta 🙂 kiitti!