hame DIY, leopaita GT, farkkupaitis H&M, laukku Nelly trend, kengät Dinsko, hattu 2hand
Pahoittelen niin tätä hiljaisuutta. Sinkoilen joka päivä sataan eri paikkaan ja hoidan sataa eri asiaa ja silti tuntuu, että hommat ei vaan lopu. Häihin on enää tasan viikko ja loppurutistus häämöttää. Tänään hoidin viimeiset tärkeät asiat Helsingissä ja palasin Kotkaan valmisteluiden pariin. Viikonloppu tulee menemään niiden osalta ihan pipariksi, koska huomenna on ystävieni häät ja sunnuntaina serkun rippijuhlat. Ihania asioita molemmat, joten pitää yrittää saada ajatukset edes hetkeksi pois omista valmisteluista.
Olen kyllä kuvannut teille näiden päivien aikana paljon kivoja juttuja, joten postausideoita ei ainakaan puutu. Tässä ensimmäisenä tämän päivän asua. Ah miten rakastan denimiä ja leoa yhdessä!

millamainen
July 14, 2012Oioi! Jännittävää, että teidän häihin on enää viikko. Rakkaus on niin ihanaa! <3
Iina-Maria
July 14, 2012Tosi cool asu tämä! Ihan mahtava.
Ja jännääjännää, että häihin enää viikko. Ihanaa :-))
Saija
July 14, 2012todella onnistunut asu ! 🙂
Jenna
July 14, 2012Upea asu <3
Tsemppiä valmisteluihin! Toivottavasti teidän hääpäivästä tulee ihan mahtava!
Karolina
July 14, 2012Ihana asu! :))
Ja oikein paljon tsemppiä viimeistän häävalmisteluiden kanssa puuhailemiseen! Pian koittaa suuri päivä. :)) Muista sitten rentoutua ja nauttia. <3