Me lähdettiin eilen mökille arkea pakoon ja siinä tohinassa jäi myös postaus kirjoittamatta. Viikon kolme ensimmäistä päivää sujahti ohi melkoisella tahdilla ja se yhdistettynä huonoihin yöuniin kävi hieman petolliseksi. Eilen tänne tullessa oli vielä kovin sateista, mutta nyt näyttäisi tulevan kaunis päivä. Alkuviikko nautittiin jo ihanan kesäisistä keleistä, joten toivotaan, että ne jatkuvat taas.
Kiitos muuten aktiivisuudestanne viimeisen viikon aikana. Veet&Scholl arvonta on nyt suoritettu ja voittajalle lähetetty sähköpostia. Arpaonni suosi tällä kertaa lukijaa nimimerkillä Jenny. Olen myös lukenut teidän lähettämät kysymykset kysy-postaukseen ja luonnostellut jo vastauksia. Pyrin saamaan vastaukset ulos viikonlopun aikana 🙂
Nyt lähden nauttimaan aurinkoisesta mökkipäivästä, mukavaa viikonloppua!
shortsit/shorts NELLY (here*) t-paita/t-shirt &OTHER STORIES kengät/shoes VAGABOND (Saran) (similar here, here*) aurinkolasit/sunnies LE SPECS (here*) laukku/bag ALL SAINTS kuvat/photos: Sara/Tickle your fancy (*postaus sisältää mainoslinkkejä)
What do you think?
You must be logged in to post a comment.