What’s your favorite?

SI MODA KUUKAUDEN ASUT HUHTI 2013Viikonloppu meni rennosti, eikä siltä kertynyt ainuttakaan kuvaa ja nyt olen jo niin vappu fiiliksissä (lue munkin himoissani), etten malta postata mitään erikoisempaa. Huhtikuun viimeisen päivän kunniaksi kokosin kuukauden asut yhteen. Muutamat ovat kyllä otettu maaliskuun lopulla, mutta tahdoin ne tähän mukaan. Niissä peittelen vielä vanhaa tukkaani, mutta seuraavat 9 asua ovat pelkkää polkkajuhlaa.

Löytyykös omaa suosikkia? Itse en malta odottaa, että saan pukea ekan kuvan mekon taas pian päälleni. Mutta jos lemppari näistä kysytään, niin kyllä se on tuo alarivin vasen reuna. Ei ainuttakaan mustaa vaatekappaletta, mutta toimii silti!

XOXO
signature

What do you think?

10 Comments
  • Katerina Alezandra
    April 30, 2013

    Tuo eka on lemppari! Mutta kaikki kivoja! 🙂

    http://katerinaalezandra.blogspot.fi/

  • Iina-Maria
    April 30, 2013

    Mun lemppariksi kipuaa viimeisten yhdeksän kuvan keskimmäinen 🙂 Kivan rento ja sopivasti ysäriviboja (eli ilmeisesti se on tällä hetkellä positiivinen juttu, vaikka vähän aikaa sitten palaava ysäri kauhistutti)!

  • Sofia
    April 30, 2013

    Lemppari on kyllä tuo ihana, värikäs kukkatoppi ja bligblig-koru:) kesäfiilistä tosissaan!:)

  • tuulia
    April 30, 2013

    Eka ehdottomasti, niin kesänen ja pirteä 🙂

  • Kikka
    April 30, 2013

    Tokan rivin eka tai vikan rivin kolmas!

  • jnn
    April 30, 2013

    Sulla on niin ihanan omalaatunen tyyli! En vois ees kuvitella laittavani jotain päälleni, mitä nään sun päällä, mutta silti oon aina sillee, että visti miten ihania vaatteita, ja miten kauniisti osaat ne yhdistellä. Ja nuo lyhyemmät hiukset sopii sulle superhyvin!

    Asuista mun lemppareita oli tuo jossa sulla on keltainen huivi ja tuo jossa sulla on tuo värikäs kukkapaita. 🙂

    http://newlife-jnn.blogspot.fi

  • Riikka
    May 1, 2013

    Kaikki on tosi kivoja! Mutta toiseksi alimman rivin toinen on mun suosikki..

  • hanna
    May 1, 2013

    Ehdottomasti toi aussie blog awards asu!!

  • Anni
    May 3, 2013

    Mun lemppari on toi 1. asu, neon iskee vaan edelleen! Ja Meksiko & kesäfiilis on vaan ihania! Mun Meksikon matkafiiliksiä löytyy viime lokakuulta http://anninsafari.blogspot.fi/2012/10/welcome-to-paradise.html 🙂

  • RagDoll
    May 5, 2013

    Ehdottomasti toisen rivin ensimmäinen, jossa nojaat tolppaan. Aivan täydellinen asukokonaisuus, ajaton. =)

Previous
Weekday & Monki AW13-14
What’s your favorite?